Hakkımızda

Biz Kimiz

Şirketimiz ilk faaliyet gösterdiği günden bu güne cam işleme ve alüminyum doğrama sistemleri alanlarında uzmanlaşmıştır. Alüminyum doğrama ve cam-ayna işleme imalatları kendi bünyemizdeki makine parkuru ile imal edilmektedir. Yine kendi bünyemizde bulunan montaj ekipleri montajları tamamlamaktadır. Sektörümüz çok tehlikeli sınıf içerisinde bulunmaktadır. Üretim ve montaj ekiplerimiz gerekli eğitim ve sertifikaları tamamlamış kişilerdir. Yapılan işlerin sorunsuz ve kaliteli olması için çabalarken, iş güvenliği normlarına da uygun hizmet veririz.

Saray Cam İstanbul’da ikamet eden bir şirket olmasına rağmen Türkiye’nin her yerine hizmet götürmektedir.

Uzman Desteği

Projelerinizde doğru ürün seçimi için uzman desteği.

Proje Takip Sistemi

Sipariş başlangıcından, imalat ve montaj sürecinin bitişine kadar süreçleriniz bulut teknolojisinde işlenip, departmanların birbirleriyle bağlantısı sağlanır. Böylelikle siparişleriniz hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

İş Sağlığı ve Güvenliği

İş güvenliği uzmanı ve iş hekimi kendi bünyemizde olup, periyodik olarak eğitimler verilmektedir. Üretim ve montaj ekiplerimiz gerekli eğitim ve sertifikaları tamamlamış kişilerdir.

Müşteri Odaklı

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve gerekli hizmeti sunmak için müşterilerimizi bütünüyle anlar ve onların çözüm ortağı olmak için çabalarız. Problemlerin çözümüne hızlı ve uygun maliyetle yaklaşırız.

Yeniliğe Açık

Hızlı ve hatasız hizmeti vermek için yeni fikirleri araştırırız. Yeni teknolojileri ve ekipmanları envanterimize katıp, şık tasarımlar yapmanızı sağlarız.

Birinci Sınıf Malzeme ve İşçilik

TSE standartlarında birinci sınıf malzeme kullanarak, alanında uzman imalat ve montaj ekiplerimiz ile sizlere geçici değil, kalıcı çözümler sunarız.

“Geçici değil, kalıcı çözümler sunarız.”

VİZYONUMUZ

Alanından hızlı ve geliştirici olarak içinde bulunduğu sektöre çözüm üretmek. Faaliyetlerini dünya standartlarında sürdürülebilir kılmak.

MİSYONUMUZ

Stratejik hedefler edinerek, hedeflenen büyümeyi sağlamak ve Saray Cam faaliyet alanını geliştirmek. Bu gelişme sürecinde kaliteyi en yüksek seviyeye çekmek.

Saray Cam, iç ve dış müşteri memnuniyetinin öneminin farkındadır. Bu nedenle çalışanlarına rahat ve katılımcı bir iş ortamı sağlarken, müşterilerimize ve çalışmalarımızın etkide bulunduğu herkese yararlı ve en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla profesyonellik, yenilikçilik, araştırıcı olma, verimlilik, etik değerlere uyma, çevreye saygı ve katma değer yaratma ilkelerini amaç edinmiştir.

UZMAN DESTEĞİ
PROJE TAKİP SİSTEMİ
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
MÜŞTERİ ODAKLI
YENİLİĞE AÇIK
BİRİNCİ SINIF MALZEME VE İŞÇİLİK

Partnerlerimiz

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button