Akustik Lamine Cam Fiyatları 2023 Tarifesi
Akustik Lamine Cam Fiyatları 2022
Posted in Lamine Camlar

Akustik Lamine Cam Fiyatları 2023 Tarifesi

İnsan yaşadığı ve çalıştığı yerlerde dış ortamdan gelen sesi duymak istemez. Gürültü kirliliğinden kurtulmak için çeşitli tedbirler alırlar. Akustik lamine cam, Şişecam markasının bir ürünüdür. Düzcamın gürültü kontrolü yapılmış olan türüdür. Akustik lamine cam fiyatları 2023 yılı için yeni tarife belirlendi. Tarifeler, üzerinden yapılan hesaplamalara göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Akustik lamine camları uygun fiyatlı bir şekilde almak isterseniz; ayrıntılı bir araştırmanın içinde yer almalısınız!

Gürültü ve sesin çok fazla olduğu yerlerde insanlar kendilerini rahatsız hissettirir. Gürültü oranı yüksek olduğunda çeşitli rahatsızlıklara dahi neden olabilir. Rahatsızlığı engellemek ve daha sessiz sakin bir ortama kavuşmak için özel yapı ürünleri kullanılmalıdır. Yapı ürünü olarak da kullanılan akustik lamine camların güvenlik özelliği de bulunmaktadır. Ses yalıtımı yapabilmek amacıyla özel olarak tasarlanmış olan camlar mekanların estetik görüntüye kavuşmasını da sağlar.

Akustik Lamine Cam Fiyatları 2023 Listesi

Gürültünün rahatsız edici özelliğinden kurtulmak isteyenler akustik lamine camı tercih eder. Şişecam firmasının ürünü olan akustik lamine camla ilgili planlar yapmadan önce 2023 yılı fiyat listesi dikkate alınmalıdır.

Akustik Lamine Cam Fiyatları 2022Liste fiyatları planlanan projenin ortalama ne kadar olacağının hesabı yapılabilir. Liste fiyatları ekonomiktir. Avantajlarının fazlalığı birçok kişi ve işletme tarafından tercih edilmesine neden olur. Akustik lamine camların avantajları;

  • Dış ortamdaki gürültüyü engelleyerek içeriye minimum oranda yansımasını sağlar. En aza indirgenen gürültü nedeniyle içeride yaşayanların yaşam kalitesi artırılır.
  • Gürültünün fazla olması insanlarda psikolojik ve fizyolojik rahatsızlıklara neden olur. Akustik lamine camlar rahatsızlıkların oluşma ihtimalini minimuma çeker.
  • Cama çarpma durumlarında yaralanmalar olur. Akustik laminelerde yaralanma riski çok azdır.
  • Dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklıdır. Sopa, taş ve demir araçlarla yapılan saldırıları önler. Hırsızlık ihtimallerine karşı güzel bir tedbirdir.

Akustik Lamine Camın Kullanım Alanı

Ultraviyole ışınları eşyaların ve elbiselerin renklerinin solmasına neden olur. Oysa akustik lamine camlar güneşin zararlı ışınlarını %97 oranında engeller. Hatta bu oran 99’a dahi çıkmaktadır. Camların üzerinde Low-E kaplaması vardır. Bu kaplama ısının etkin bir şekilde kontrol edilmesini sağlar.

Isı yalıtımıyla birlikte hesaplandığında akustik lamine cam fiyatları 2023 listesinin son derece avantajlı olduğu görülecektir. Isı masrafını da aza indirgeyecektir. Akustik lamine camlar, yoğun trafiğin olduğu cadde kenarlarındaki yapılarda, tren garı, havalimanı gibi mekanlara yakın olan yaşam alanlarında, konser alanlarında, toplantı odalarında, fabrikalarda sıklıkla kullanılır.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button