Çerçeve Camı Fiyatı ve Özellikleri
Çerçeve Camı Fiyatı ve Özellikleri
Posted in Buzlu Desenli Camlar

Çerçeve Camı Fiyatı ve Özellikleri

Unutulmak istenmeyen anıları ölümsüzleştiren fotoğrafları dekoratif eşyalarla birlikte hep göz önünde tutmak mümkün! Şık çerçeve camı fiyatı da oldukça uygun olup kullanıla mekânın havasını değiştirmektedir. Parlamayı önleyerek berrak bir görüntü sağlaması önemli özellikleri arasında yer alıyor. Işık yansımaları engellenir. Böylece çerçevenin içine konan obje çok daha net görünür.

Bu ürünlerde yüksek performansı alabilmek için çerçevelenen objenin camla temas etmesi gerekir. Camda bir desen varsa desenli tarafın dışta kalmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Bunlara ek olarak temizliği de oldukça kolaydır. Ayrıca ortamı güzelleştiren ve modernleştiren bir etki bırakıyor. Farklı biçimlerde ve ihtiyaçlara göre tasarlanan çerçeveler uzun süre işlevini yitirmeden kullanılmaktadır.

Çerçeve Camı (Mat) Fiyatı ve Avantajları

Duruşları itibariyle oldukça şık bir görünüm sunan çerçeveler, mekâna yaşanmışlık katması bakımından da tercih ediliyor. Zarif duruşlarıyla büyük beğeni toplamaktadır. Birbirinden farklı modellerinin olması da her zevke hitap etmesi bakımından değerlidir. Böylece kullandığınız yerde kendini zevkinize göre bir ruh oluşturabilirsiniz. Bir diğer kullanım alanı da hediyeliklerdir. Sevdiğiniz insanlara vereceğiniz değerli hediye çeşitleri olarak kullanabilirsiniz.

Çerçeve Camı Fiyatı ve ÖzellikleriHediyeyi biraz daha özelleştirmek için çerçevenin içine hediyenin gideceği kişiyle çekilmiş bir fotoğrafın yerleştirilmesi hoş olacaktır. Nasıl bir şey alınacağının bilinmediği durumlarda kurtarıcı olmaktadır. Ürünün diğer avantajlarını ise şöyle sıralayabiliriz:

  • Yüzeyi temizlemek kolaydır
  • Ortamın daha renkli ve eğlenceli olmasını sağlar
  • Her yaştan kişi için uygundur
  • Zevkinize göre çeşitlendirebilirsiniz

Çerçeve Camı Toptan Alım

Teknik itibariyle buzlu cam tekliğiyle üretimi gerçekleştirilen çerçeve camları özel bir işlemden geçiyor. Cama vuran ışığın yansıyarak içindeki objeyi görmeyi zorlaştırmaması için tedbirler alınmaktadır. Mat çeşitleri ile şık resimler ve fotoğraflar sorunsuz bir şekilde en iyi halleriyle sergileniyor. Değişik boyut seçenekleriyle de ister duvara asmak için ister masa ve raf üstü için seçenekler bulmak mümkündür.

Müzelerde, sanat galerilerinde ve resim çerçevelerinde yoğun olarak kullanılan bir ürün olması çeşitliliği arttıran bir etmendir. Galeri için ya da ev dekoru için kullanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan sayı değişmektedir. Bu bağlamda çok sayıda çerçeveye ihtiyacınız varsa toptan alım seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Böylece çerçeve camı fiyatı daha uyguna gelir.

Fotoğraflar, hatıraya değer verenler için çok değerlidir. Yıpranmaması için özel ürünler içinde saklanır. Her an görülerek hatırlanması arzu edilen fotoğraflar için çerçeveler kullanılır. Çerçevelerin üzerinde cam bulunursa fotoğraf yıpranmaz ve daha güzel görünür. Güzel görünmesini sağlayacak cam özel üretilmektedir. Çerçeve camı, özel desenli ve parlamayan camlardır. Görüntüleri çok estetik olan çerçeve camı, mekan dekorasyonunda da kullanılmaktadır. Mekanın havasını değiştirmekle kalmaz yaşanırlık seviyesini yükseltir.

Çerçeve Camı Teknik ÖzellikleriÇerçeve Camı Teknik Özellikleri

Camın her çeşidi kullanıldığı ortamı ferah ve aydınlık gösterir. Esas görüntüsü ışıltılı olduğundan mekanın daha gösterişli durmasını sağlar. Çerçeve camı, benzerlerine oranla çok daha zarif bir görüntüye sahiptir. Zarif görüntüsü tercih edilirliğini artırır. Çerçeve camının tek bir modeli yoktur. Çok fazla modeli olduğundan her zevke ve tarza hitap etmektedir. Hediyeliklerde de kullanılan çerçeve camı, 2 mm’lik bir kalınlıktadır. Üretiminde buzlu camın üretim tekniği kullanılır. Camdan istenen verimi elde etmek için ürünlere temas etmesine özen gösterilmelidir. Objeye temas ettiğinde maksimum derecede güzel görüntü elde edilir.  Ayrıca çerçeveli camın desenli kısmı dışarıya bakmalıdır.

Çerçeve Camı Kullanımı

Çerçeve camı, hediyelik eşyalardan dekorasyona kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Temizliğinin kolay olması ve temizlendikten sonra uzun süre parlaklığını koruması tercih edilirliğini artırmaktadır. Camın üzerindeki desenler değişebilir. Ancak camın temel özelliği asla değişmez. Objelerin berrak, net ve kendi renklerinde görünmesini sağlar.

Fotoğrafları sergilemek için daha çok kullanılmaktadır. Bunun nedeni fotoğrafları çok berrak göstermesidir. Işık veya güneşin ışınları camın üzerinde yansıma yapmaz. Zengin ve gösterişli görüntü elde etmede ideal bir seçenektir. Özel işlemlerden geçirilen çerçeve camları müze ve sanat galerilerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Sanatsal ürünleri, fotoğrafları ve tarihi eserleri kendi orijinal hallerinde göstermeyi başarması çerçeve camı vazgeçilmez kılmaktadır. 

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button