Opak Lamine Cam Fiyatı Ne Kadardır, Neden Tercih Edilmektedir?
Opak Lamine Cam Fiyatı Ne Kadardır, Neden Tercih Edilmektedir?
Posted in Opak Lamine Camlar

Opak Lamine Cam Fiyatı Ne Kadardır, Neden Tercih Edilmektedir?

Günümüz itibariyle opak lamine cam fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza birden fazla seçenek çıkmaktadır. Zira opak lamine cam fiyatları, cam malzemesinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle nitelikli bir düzeyde üretimi yapılan opak lamine camların kullanım alanları da her geçen gün itibariyle artış göstermektedir. Bu da doğal olarak bu türden camların fiyatlarının değişmesinde etkili olmaktadır.

Hal dilinde kırılmaz camlar olarak da isimlendirilen opak lamine camlar, geniş bir kullanım alanına da sahiptir. Bundan dolayı da son zamanlarda etkili bir düzeyde talep görmektedir. Tam da bu noktada lamine camların, kırıldığı zaman dahi dağılmayan bir özelliğe sahip olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır. Bu özelliği sayesinde opak lamine camlar, güvenli camlar olarak da ün yapmaktadır.

İndirimli Opak Lamine Cam Fiyatı Ne Kadardır?

Çoğu zaman opal lamine cam satışı yapan firmaların birtakım indirimlere imza attıkları bilinmektedir. Elbette ki bu tarz indirimleri yapan firmaları takip ettiğiniz zaman söz konusu camları çok daha uygun fiyatlı bir şekilde satın almanız da mümkün olacaktır. Özellikle son zamanlarda online ortamlarda opak lamine camların etkili bir düzeyde satışa sunulduğu bilinmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak opak lamine camların fiyatları farklı seçenekler halinde karşımıza çıkmaktadır.

Opak Lamine Cam Fiyatı Ne Kadardır, Neden Tercih Edilmektedir?En az iki ya da daha fazla plaka cam malzemenin birleştirilmesiyle üretimi yapılan camlara opak lamine camlar denir. Bu tarz camların kırılsalar bile dağılmıyor olmaları en önemli özellikleri olarak karşımıza çıkar. Bundan dolayı da son zamanlarda söz konusu camların sıklıkla tercih edildiklerini ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Oplak Lamine Camlar Neden Tercih Edilir?

Farklı fiyat seçenekleri halinde karşımıza çıkan opak lamine camlar, etkili bir kullanım özelliğine de sahiptir. Yüksek kalite standartlarında üretimi yapılan opak lamine camların sıklıkla tercih edildiği de bilinmektedir. Etkili bir yalıtım sağlanması noktasında ve güvenli bir ortam oluşturma noktasındaki başarılıları bu tarz ürünlerin sıklıkla tercih edilmesini de mümkün kılmaktadır. Yine opak lamine cam fiyatı açısından da son derece cazip bir üründür. Bundan dolayı da son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Opak Lamine Cam Hangi Özelliklere Sahiptir?

Opak lamine cam, aralarında plastik bir katman bulunan iki cam katmanından oluşan özel üretim camlardır. Plastik katman ışığın pencereden geçmesini engeller ve geceleri binanın içinde ışıklar yandığında hırsızların evinizin veya ofisinizin içini görmesini zorlaştırmaktadır.

Opak lamine camlar, malzemenin bir tarafından diğerine görünürlüğünü engelleyen iki kat güvenlik camına sahiptir. Bir katman şeffaf düz camdan yapılabilir ve diğer katman ısıyla güçlendirilmiş düz levha temperli güvenlik camından yapılabilmektedir.

Opak lamine camlar, yoldan geçenlerin bir mağaza veya banka lobisinin içini görmesini önlemek için vitrinlerde yaygın olarak kullanılır. Oteller ve apartmanlar gibi ticari binalarda dekoratif bir unsur olarak da kullanılmaktadır.

Opak Lamine Cam Hangi Özelliklere Sahiptir?Opak lamine camlar, bir veya her iki lamine cam tabakasının iç tarafında renk veya tasarımla renklendirilmiş bir tür dekoratif cam duvardır. Bu tür bir dekorasyon, opak lamine cama dışarıdan bakıldığında opak bir görünüm verirken arkasından ışığın geçmesine izin vermektedir.

Opak lamine cam, aralarında bir polivinil butiral (PVB) tabakası bulunan iki cam tabakasından yapılmıştır. Bu katman, kırıldığında camın tehlikeli kırıklara dönüşmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. Camı da darbelere karşı daha dayanıklı hale getirmektedir.

Opak lamine camlar, mahremiyetten ödün vermeden ışığın geçmesine izin verecek şekilde tasarlandığından dekoratif duvarlar için kullanılabilir. Bunu, iki kat şeffaf cam arasında bir renkli film tabakası kullanarak yapar. Bu film aynı zamanda istediğiniz renkte özel olarak sipariş edilebilir, böylece zevkinize en uygun olan ürünü pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button