Tarz En Yeni Satina Cam Modelleri
Tarz En Yeni Satina Cam Modelleri
Posted in Satina Camlar

Tarz En Yeni Satina Cam Modelleri

Toplumda buzlu cam olarak bilinen satina camlar ev ve işyerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Güzel görünümün yanı sıra mahremiyeti sağlamak için de idealdir. En yeni satina cam modelleri mekanlara daha yüksek değer katacak güzellikte ve şıklıktadır. İç mimarlar yeni yaşam ve iş alanlarındaki birçok mekandasatina camları tercih eder. 

Kocaman, kalın ve hantal duvarları sevmiyorsanız kesinlikle satina camları kullanmalısınız. Kısa sürede mekanı bölmek mümkündür. Tadilat için çok uzun zaman ayırmanıza gerek kalmadan harika mekanlar oluşturabilirsiniz. İnşaat ve sorunlarıyla uğraşmanıza da gerek kalmayacaktır. Modüler olmasından dolayı uygulaması son derece kolaydır. Mekan değişikliği söz konusu olduğunda kırmadan, söküp yeni yere monte edilebilir. Salon girişlerine, mutfak kapılarına uygulandığında çok hoş bir görüntü oluşturmaktadır.

En Yeni Satina Cam Modelleri Kullanım Alanları

Dekoratif olmasından dolayı estetik ve hoş görünüm elde edilmek istenen her yerde kullanılabilir. En yeni satina cam modelleri etkileyici güzelliktedir. Modeller arasında seçim yapmak son derece zor olacaktır. Pek çok alanda uygulanabilme özelliğine sahip olan satina camlar mekanın havasını değiştirir. Değişik tarzda ve modern mekanlar oluşturmak için satina camın yeni modelleri kullanılabilir. Satina camın en fazla kullanıldığı alanların başında şunlar gelir;

  • Merdiven kenarlarında
  • Cam duvarlı asansörlerde
  • Kiralık olan ofislerde odanın bölünmesi gerektiğinde; Hiçbir şirket kiralık ofislere ekstra masraf yapmak istemez. Ancak kullanım rahatlığı sağlamak ve estetik görüntü elde etmek için satina camlar tercih edilir. Uygun fiyatlı olması ve kolay uygulanabilir olması şirketlerin işini kolaylaştırır.
  • Bankalarda müşterilerle birebir ilgilenmek için gerekli olan ofislerin inşasında
  • Yaşam alanlarında mahremiyeti koruyarak yeni alanlar oluşturmak için tercih edilir.

Tarz En Yeni Satina Cam ModelleriSatina Cam Avantajları

Günün her saatinde güneş ışığından en fazla oranda faydalanmak isteriz. Sağlık açısından önemli olduğu kadar enerji tasarrufu ve görsellik açısından da son derece önemlidir. Kalın duvarlar mekanın kullanım alanını sınıflandırır. Aynı zamanda güneşin ışığından istifadeyi de engeller.

Güneşten en yüksek oranda yararlanmak ve kullanım alanlarınızı sınırlandırmamak satina camların en önemli avantajlarıdır. En yeni satina cam modelleri ortamı güzelleştirirken enerji tasarrufu yapmanıza da yardımcı olacaktır.  Gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen camlar uzun süre ilk günkü estetik yapısını korumaktadır.

Satina Cam Modelleri Tercihlerinde Dikkat Edilecekler

Bir satina cam modeli seçerken, dikkate alınması gereken birkaç şey vardır. Örneğin cam kapı satın almak istiyorsanız birçok seçenek mevcuttur. Çok çeşitli şekil ve ebatlar arasından seçim yapabilir ve kapılarınız için istediğiniz cam tipine de karar verebilirsiniz. Bu aşama satina cam modelleri oldukça kullanışlı olan cam modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira bu tarz camlar son zamanlarda eski dönemlere nazaran çok daha güçlü bir yapıya sahiptir. Bir de satina camlar, harika bir görsellik konusunda üst düzeyde bir etkiye sahiptir.

Satina Cam Modelleri Tercihlerinde Dikkat EdileceklerEviniz için cam kapı satın alırken, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tip olduğunu göreceksiniz. Örneğin, diğerleri arasında lamine cam, temperli cam ve sertleştirilmiş cam vardır. Lamine cam, bir polivinil bütiral yapıştırıcı kullanılarak birbirine bağlanan iki cam katmanından oluşur. Tam da bu noktada satina camlardan tercih ediyor olmanız, beraberinde çok önemli kazanımları getirmektedir. Böylece son zamanlarda satina camların harika fırsatları sunduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Sertleştirilmiş cam aynı zamanda güvenlik camı olarak da bilinmektedir. Çünkü kırıldığında kırıldığında küçük parçalara ayrılarak, monte edildikleri odada birine veya başka bir şeye çarparsa yaralanmaya neden olabilecek şekilde küçük parçalara ayrılmaktadır. Normal pencere camlarından çok daha güçlü hale getirmektedir. Böylece o sırada yanından geçen başka bir nesne veya kişi tarafından çarpıldığında büyük parçalara ayrılmadan yüksek darbe kuvvetlerine dayanabilir.

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button