Tentesol Titanyum Reflekte Cam Firması
Deneyimli Tentesol Titanyum Reflekte Cam Firması
Posted in Kaplamalı Camlar

Tentesol Titanyum Reflekte Cam Firması

Titanyum reflekte cam üretimi alanında uzman ve deneyimli firmalar tarafından yapılır. Tentesol Titanyum Reflekte Cam Firması üretimi hat üstü sert kaplama yapmaktadır. Yapılan kaplamayla birlikte güneş kontrol camı imal edilir. Ticari binaların ve işletmelerin dış cephe giydirmelerinde kullanılır. Özellikle cephelerde ve pencerelerinde kullanılarak yapıya görsellik ve çeşitli avantajlar sağlanır.

Balkonların camlanmasında, yapıların içindeki ara bölmelerin duvarlarında, dekoratif uygulamalarda tercih edilen bir cam çeşididir. Üretim sırasında kaplama uygulanır. Uygulanan kaplama sert, ince ve yansıtıcıdır. Yansıtma özelliği bulunan cam, kimyasal ve mekanik olarak dayanıklıdır. Dayanıklı olmasında en büyük etki kaplamaya aittir. Mavi, gümüş ve yeşil renk seçenekleri bulunmaktadır. Güneş ışığının zararlı etkisini absorbe ederek içeri yansıtır. Böylece içeride daha konforlu bir ortam oluşturur.

Tentesol Titanyum Reflekte Cam Firması Hizmetleri

Tek cam olarak kullanılabilen Tentesol titanyum camlar ısıcam bünyesinde kullanılmalıdır. Camın iki yüzü vardır. Bir yüzü kaplamalı, diğer yüzü kaplamasısızdır. Kaplamalı yüzü dışarı geldiğinde temizliği sorun olmaktadır. Hava kirliliği, tozlar kaplamaya daha kolay yapışır. Kaplamanın üzerindeki kirler çok bariz olacağından daha sık temizlik gerekir. Kaplamalı yüzey dışa gelecekse temizliği yapılırken aşındırıcı ve kimyasal ürünler kullanılmamalıdır.

Deneyimli Tentesol Titanyum Reflekte Cam FirmasıTentesol titanyum refkekte camlar diğer camlarla birlikte kombin yapılarak kullanılabilir. Isı kontrolü sağlayan Low-e veya renksiz düz camlarla birlikte kullanıldığında ısı ve güneş kontrolü sağlar. Camın kaplama kısmı dışarıya doğru uygulandığında yansıma özelliği öne çıkar. Kaplama içe uygulanırsa rengi öne çıkar. Üretim sırasında camda bombeleme, tam ve kısmi temperleme yapılabilir.

Tentesol Titanyum Reflekte Camın Özelliği

Tentesol titanyum camlar özellikleri nedeniyle daha fazla talep görür. Tentesol titanyum reflekte camların öne çıkan özellikleri şunlardır;

  • Güneş kontrol camları ısıl kırılma yaşayabilir. Tentesol titanyumla birlikte kullanıldığında direnci ve dayanıklılığı artırılır.
  • Güneşin insanları rahatsız eden parlaklığını alır. Güneşin parlaklığının sınırlı yansımasını sağlayarak konforlu bir ortam oluşturur.
  • Ortamın serinliğini sağlayarak soğutma sistemlerinden kaynaklanan faturaların düşmesini sağlar.
  • Kaplama nedeniyle camın rengi daha barizdir.
  • Işığın yansıdığı taraftan bakıldığında ayna görevi görür. Geceleyin yansıma dıştan içe iken gündüz içten dışadır.
  • Kiriş, kolon, asma tavan, tesisat gibi yerlerin ortamla bütünlük kazanmasını sağlar.
  • Sert kaplaması nedeniyle Tentesol titanyum reflekte cam firması stoklarında zarar görmeden uzun süre kalabilir.
Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button