Yılların Tek Cam Renkli Lamine Cam firması
Yılların Tek Cam Renkli Lamine Cam firması
Posted in Lamine Camlar

Yılların Tek Cam Renkli Lamine Cam firması

Lamine camlar, halk arasında kırılmaz camlar olarak bilinir. Aslında camlar kırılır fakat dağılmazlar. Bundan dolayı kesici özelliği ortadan kalkarak risk oluşturmaz. Tek cam renkli lamine cam firması, birçok alanda kullanıma uygun olan ürünlerin üretimini yapmaktadır. Lamine camların şeffaf olanları vardır. Şeffafların yanında tek renk seçeneği de sunulmaktadır. Renk seçenekleri yapıların ve kullanıldıkları ürünlerin estetiğini artırır.

Otomobiller başta olmak üzere birçok alanda kullanılan lamine camlar tek veya birden fazla katmandan oluşabilir. Güneşin zararlı ışınlarını %99 oranında absorbe eder. Geniş alanlarda cam kullanımından bazı insanlar çekinir. Çekimser kalmalarındaki esas neden güneşin zararlı ışınlarından içeride yaşayan insanların ve mobilyaların olumsuz etkileneceği kaygısıdır. Lamine camlar zararlı ışınları emdiğinden güneşin olumsuz etkisini hissettirmez.

Tek Cam Renkli Lamine Cam Firması Üretimi

Bulunduğunuz mekanın rengarenk ve ışıl ışıl olmasını ister misiniz? İnsanlar yaşam ve çalışma alanlarında değişimler yapmaktadır. Değişiklikler insan psikolojisine iyi gelir. İnsan psikolojisine iyi gelen bir diğer unsur alanın açık ve ferah olmasıdır. Evlerin ve iş yerlerinde lamine camlar kullanılarak çok hoş manzaralar oluşturulabilir. Geniş alana uygulanarak psikolojiler rahatlatılır.

Yılların Tek Cam Renkli Lamine Cam firmasıCam firmalarının en fazla üretimini yaptığı ürünler arasında lamine camlar vardır. Lamine camlar çok dayanıklıdır. Dışarıdan gelen darbeye, şiddete karşı yüksek direnç gösterir. Hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı alınabilecek en doğru tedbirler arasındadır. Cam levhanın arasında özel bağlayıcı uygulanır. Isı ve basınç altında birleştirilen bağlayıcı ve ürün tek bir cam görünümündedir. Renklendirme bağlayıcı ile elde edilir. Renksiz bağlayıcı yerine farklı renkler uygulandığında çeşitli renk seçenekleri ortaya çıkar.

Tek Renkli Lamine Camların Özelliği

Tek renk lamine camların özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Özel bağlayıcısı sayesinde çok zor kırılır. Kırılsa dahi dağılmadığından dolayı çevreye zarar vermez.
  • Güneşin zararlı UV ışınlarını %99 oranında emerek engeller.
  • Ses ve ısı yalıtımı sağlayarak yaşam alanlarındaki konforu artırır.
  • 6+6, 5+5, 4+4 ve 3+3 gibi farklı kalınlıklara üretilir.
  • Uygulandığı ortama çok şık ve zarif bir hava katar.
  • Çatılara, tavanlara, otomobillere, iş yerlerine, korkuluklara, vitrinlere ve daha birçok yere uygulanabilir.
  • İç ve dış dekorasyonda kullanılan tek cam renkli lamine cam firması tarafından yeşil, bronz, füme, mavi renk seçeneklerinde üretilir

Lamine camların kullanım özellikleri gündeme geldiği zaman karşımıza geniş kapsamlı bir alan çıkar.  Bu tür malzemelerin son derece üst düzeyde bir kalitede üretiliyor olması, kullanım alanının genişlemesini de mümkün kılar. Lamine camlar özel bağlayıcıların kullanıldığı özel tasarım camlardır. Dolayısıyla bu tarz camların günümüz koşullarında sıklıkla talep gördüklerini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Yılların Tek Cam Renkli Lamine Cam firmasıTek Cam Renkli Lamine Camların Kullanım Özellikleri

Kırılsa bile dağılmadan kalan lamine camlar çevreye zarar vermeyen bir özelliğe sahiptir. Güneş ışınlarının zararlı etkisinden yaşam alanlarını korumak noktasında etkili çözümler ortaya koyan Lamine camlar; hem ses hem de ısı yalıtımı konusunda iddialı ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yaşam alanlarında konforlu bir ortamın oluşması noktasında titiz bir çalışmaya imzasını atan Lamine camlar; farklı ebatlarda üretilmektedir. Dolayısıyla bu tür ürünlerin talebe uygun bir şekilde üretilmesi de mümkün olmaktadır. Bu durum da gayet doğal olarak Lamine camlara olan ilginin günden güne artış göstermesini mümkün kılacaktır.

Lamine camlar uygulandıkları ortama şık bir görsellik kattığı gibi kendine özgü bir ortam oluşmasına da katkı sunar. Özellikle çatıların vazgeçilmezi bir malzeme olarak karşımıza çıkan Lamine camların, hem iç hem de dış mekanlarda başarılı sonuçlar ortaya koyduklarını ifade etmek de mümkündür. Bütün bu bilgiler ışığında Lamine camların son zamanlarda çok daha kaliteli bir şekilde üretildiklerinden sıklıkla tercih edildiklerini de ifade edebiliriz.

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button