Çevre Dostu Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna Modeli
Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna Modeli
Posted in Ayna

Çevre Dostu Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna Modeli

Aynalar yansıtma özelliğiyle küçük mekanları daha büyük gösterir. Derinlik ve ışıltı katması için kusursuz yansıtma özelliğine sahip flotal ekolojik ultra clear ayna modeli tercih edilebilir. Şişecam markasının bir ürünü olan float ayna, çevre ve doğa dostudur. Çok az atıkla üretildiğinden dolayı çevreyi kirletmez. Ekolojik olmasının nedeni bakır ve kurşun kullanılmadan üretilmesi ve minimum atık üretmesidir.

EN 1036 normlarında uluslar arasın standartlara uygun şekilde üretilmiştir. Atıkta minimum seviyeyi yakalayan Float aynalar gaz salınımında da çevre dostudur. Marka, ürünlerinin arkasına logosunu basmaktadır. Genellikle aynanın arkasında bir yerde veya bütün her yerini kaplayacak şekilde Float logosu basılmaktadır. Bazı modellerin float olduğu ifade edilir. Fakat float değildir. Float olup olmadığını öğrenmek için Şişecam’a bir tane numune göndermek yeterlidir. Test edilerek sonuç ilgili kişiye ulaştırılır.

Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna ModeliŞık Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna Modelleri

Çok şık ve estetik görüntüye sahip olan float aynaların farklı renk seçenekleri vardır. Renk seçenekleri farklı olmasına rağmen genel özellikleri aynıdır. Floatekolojik aynaların özellikleri;

  • Bronz, şeffaf, yeşil, mavi, bronz ve füme renk seçenekleridir.
  • Bir aynada görülebilecek en üst seviyede parlaklığa sahiptir.
  • Karşısındaki nesneleri ve objeleri kendi renginde yansıtır.
  • Kullanıldığı mekanı geniş gösterir. Derinlik katarak dekorasyona ahenk katar.
  • Yapay ve doğal ışığı olduğu gibi yansıtır.
  • Dans stüdyolarında, spor merkezlerinde, araba showroomlarında, evlerde, iş yerlerinde, restoranlarda ve daha bir çok iş ve yaşam alanlarında kullanılır.
  • Çok yoğun insan kalabalığının olduğu yerlerde aynanın arkasına film kaplanır. TS EN 12600 2B2 standardındaki film güvenlik amaçlıdır.

Flotal Ekolojik Aynaların Avantajları

Renk seçenekleri olmasına rağmen yansıtmanın ve parlaklığın daha yüksek olması için şeffaf tercih edilir. Hanımlar, evlerinin dekorasyonunda ayna kullanacakları zaman temizliğini merak ederler. El izinin kalmaması, temizliğinin kolay olması çok önemlidir. Floa tekolojik aynaların temizliği yumuşak ve nemli bir bezle yapılır. Ek bir ürüne gerek yoktur. Yoğun leke olması durumunda pamuklu bez duru suda yıkanır ve silinir. Temizliğinde kimyasalların kullanılmaması bir avantajdır. Her şeyi kendi doğal renginde gösteren flotal ekolojik ultra clear ayna modeli kullanıldığı alanı geniş gösterir. Estetik yapısıyla mekanda ferahlık oluşturur.

Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna Nedir?

Birçok alanda kullanılan ürünlerden birisidir. Kusursuzluğun aynası olarak da sektörde biliniyor. Piyasada ki diğer aynalara göre daha parlak ve canlıdır. Aynı zamanda dayanıklı ürünler olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla birçok kişi tarafından kullanım tercihi fazladır. Bunun en büyük sebebi profesyonelliğidir. Flotal yapıdaki aynalar oldukça gelişmiş aynalardır.

Birçok alanda farkını hissettiren ürünler olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Flotal ayna güzelliği yansıtan aynalardır. Kişilerin estetik zevkine hitap edici özellikleri bulunur. Net ve berrak özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bayanların güzelliğini ön plana çıkaran ürünlerdir. Birçok alanda işlevselliği yüksektir. Ev dekorasyonunda oldukça fazla tercih edilen bir ayna türüdür. Keskin yapısıyla kalitesini fark ettiren bir ürün olma özelliğine sahip, durumdadır.

Çevre Dostu Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna ModeliFlotal Ekolojik Ultra Clear Ayna Nerede Kullanılır?

Birçok alanda kullanıldığı bilinen bir üründür. Evlerde kullanıldığı gibi reklam ajanslarında da kullanılır. Aynı zamanda alışveriş merkezlerindeki giyim sektörü hizmeti veren mağazalar tarafından da kullanılır. Flotal aynalar ultra berrak özelliklere sahiptir. Kişilerin estetik zevkine hitap edici özellikleriyle ön plana çıkan ürünlerdir.

Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna Neden Tercih Edilir?

Bu tarz ürünlerin en büyük avantajı keskinliğidir. Aynı zamanda son derece berrak ürünlerdir. Kişileri aynada en net halde gösterir. Kusursuz özelliklere sahip ürünler olma özelliğini taşır. Flotal aynalar bayanların estetik zevklerine hitap eder. Diğer aynalara göre daha parlaktır. Ultra dayanıklılık yapılarıyla ön plana çıkan ürünler olma özelliğine sahip konumdadır.

Flotal Ekolojik Ultra Clear Ayna Nasıl Üretilir?

Piyasadaki en kaliteli cam ürünlerinin birleşimiyle üretilen bu tarz ürünler oldukça profesyonel üretim gerektirir. Uzman montaj ustaları tarafından titiz bir çalışmayla üretilen ürünler piyasadaki kalitesini belli ediyor. Bu tarz ürünlerin üretiminde üst düzey malzemeler kullanılır. Aynı zamanda profesyonelliği yüksek uzman ustalar yoğun mesai yaparak üretimi tamamlar.

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button