Güncel Buzlu Cam Fiyatı
Güncel Buzlu Cam Fiyatı
Posted in Buzlu Desenli Camlar

Güncel Buzlu Cam Fiyatı

İnsanlar yaşam alanlarında kendini iyi hissetmek ister. Bundan dolayı yaşam alanlarını olabildiğince süsleyerek estetik görünüme sahip olması için çalışırlar. Buzlu camlar estetik görüntüsü nedeniyle yaşam alanlarında sıklıkla kullanılıyor. Mutfak ve banyolarda yoğun olarak kullanılan buzlu cam fiyatı oldukça ekonomiktir. Görüntüsünün buzlu olması kullanım ve temizlik kolaylığı sunmaktadır. Örneğin duş alırken sıçrayan köpükler duşakabinlerde hoş olmayan izler bırakır.

Lekeleri fazla göstermemesi ve nemli bezle hemen temizlenmesinden dolayı banyolardaki kullanımı rahattır. Mutfak dolapları için de idealdir. Farklı renklerde üretiliyor olması ürünlerin daha kullanışlı ve estetik olmasını sağlıyor. Düz camlara göre farklı bir üretim tekniğine sahiptir. İki merdane arasına biri desenli olmak üzere iki cam eriyiği akıtılır. İki camın birleşmesinden buzlu cam ortaya çıkar.

Buzlu Cam Fiyatı Mutlu Ediyor

Türk halkı olarak bizler almayı düşündüğümüz şeyi önce çevremize sorarız. Şayet kullanan varsa tavsiyelerini alırız. Alışverişlerimizin büyük çoğunluğunu tavsiye üzerine yaptığımızı söylesek yeridir. Buzlu cam kullananlar çok memnun olduklarını beyan etmektedir. Beyanlar üzere kafasında acaba sorusu olanların olumluya döneceği kesindir.

Güncel Buzlu Cam FiyatıÇift cam olarak monte edildiğinde ısı ve ses yalıtımına yardımcı olmaktadır. Isınma sorunu olan mekanlarda kullanıldığında enerji tasarrufu sağlayacaktır. Enerjiden tasarruf ederek daha az fatura ödemenize yardımcı olacaktır. Mekana uygun olarak farklı renklerde ve desenlerde üretilmektedir. Yaşadığınız alanın havasını değiştirmek için ideal ürünlerdir.

Uygun Buzlu Cam Fiyatları

Hoş görüntüsü, emniyetli olması ve farklı renklerde üretilmesi buzlu camların geniş ve farklı alanlarda kullanılmasına imkan sağlar. En çok kullanıldığı yerler arasında şuralar vardır;

  • Banyoların dekorasyonunda ve duşakabinlerinde
  • Kapılarda
  • Mutfak dolaplarında
  • Dolapların ve mobilyaların kapaklarında
  • Ara bölmelerde
  • Raflarda
  • Salon sehpalarında
  • Çeşitli aksesuarlarda

Farklı boyutlarda üretime uygun olan buzlu cam fiyatı ebatlarına göre değişir. Kullanım alanının genişliği fiyatlandırmada etkili olacaktır. Fiyatlandırmada istenen ölçüler öncelikli dikkate alınır. Uygulanacağı alana göre ek parça talepleri olursa fiyatlara eklenecektir. İşçilik ücretleri fiyatlara dahil edilerek müşterilere bildirilir. Özel işçilik gerektiren vitrin camı montesi gidi durumlarda ek ücret talep edilebilir. Diğer camlara oranla daha uygun fiyatlı olduğundan dolayı her bütçeye hitap eder. 2 metreden küçük olan parçaların fiyatları ise çok düşüktür.

2022 Buzlu Cam Modelleri ve Fiyatları

İnsanlar yaşam alanlarını kendilerini iyi hissedecekleri şekilde dekore ederler. Buzlu camlar, yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan cam seçeneklerindendir. Estetik görünümünün yanı sıra dayanıklılığı dolayısıyla tercih edilir. Ekonomik fiyatları nedeniyle banyolarda, mutfaklarda yoğun olarak kullanılır. Buğulu yapısı nedeniyle buzlu camların temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Sabun ve şampuan köpükleri sıçradığında belli olmaz.

Güncel Buzlu Cam FiyatıKiri belli etmemesi ev hanımları için büyük avantajdır. Nemli bezle silindiğinde lekeler hemen geçer. Mutfaklarda yağlanma, kirlenme çok fazladır. Bundan dolayı mutfak dolaplarında kullanılarak temizlemede rahatlık sağlar. Üretiminde farklı teknik kullanılır. Çeşitli renklerde üretildiği için her zevke hitap eder. Biri desenli diğeri normal olmak üzere iki merdane aralığında eriyik halinde cam akıtılır. İkisinin birleşiminden buzlu cam üretilir. 

Buzlu Camın Avantajları

Avantajı fazla olduğundan buzlu camlar sıklıkla kullanılır. Farklı cam firmaları buzlu cam üretimi yapmaktadır. Satın almadan önce fiyat araştırması yapılmalıdır. Fiyatları diğer camlara oranla daha ekonomiktir. Ekonomik fiyatları ve kullanım rahatlığı kullananları memnun etmektedir. Buzlu camlar, uygulandığı yerde ses, ısı yalıtımı yapar. Zor ısınan yerlerde buzlu cam kullanılarak enerji tasarrufu sağlanır. Yaşam alanlarının havasını değiştiren buzlu camlar farklı renklerde üretilir. Renk yelpazesi dekorasyonu daha estetik yapabilmeyi sağlar.

Ekonomik Buzlu Cam Fiyatları

Buzlu camlar farklı ebatlarda üretilmekte. Fiyatlandırma, camların ebatlarına göre değişmektedir. Kullanılacağı alana göre farklı ebatlarda buzlu cama ihtiyaç duyulur. Geniş alanlar için kullanılan buzlu cam fiyatıyla dar alanlara kullanılan arasında fiyat farklılığı mutlaka olacaktır. Bazen ölçü alırken müşteriler yanlışlık yapabiliyor. Eksik olan parçaların maliyeti, fiyata eklenir. Camların montesi için işçilik maliyeti ek olarak talep edilmektedir. 2 metreden fazla olan buzlu camların fiyatları yüksektir. Ancak toptan alımlarda fiyatlarda pazarlık payı bulunuyor. 2 metreden küçük parçaların fiyatları diğerlerine oranla daha düşüktür.

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button