Güncel Yazı Tahtası Camı Fiyatları
Güncel Yazı Tahtası Camı Fiyatları
Posted in GenelUygulamalar

Güncel Yazı Tahtası Camı Fiyatları

Okullarda kullanılan klasik yazı tahtaları vardır. Beyaz, siyah veya yeşil olarak çeşitlendirilen klasik yazı tahtalarından sıkılanlar için yeni tahtalar tasarlandı. Camdan yazı tahtaları özellikle ofis çalışmaları için idealdir. Yazı tahtası camı fiyatları yılı itibariyle daha ekonomik aralığa indi. Devasa modern işletmelerde kara tahta kullanılması biraz abes kaçacaktır. Genel olarak yapıyla da uyumlu olduğundan cam tahtalar tercih edilmelidir.

Atmosferin değişmesini ve daha kullanışlı olmasını isteyen ofis yetkilileri cam tahtaları kullanmaktadır. Cam tahtaların üzerine her renk ve marka marker kalemle yazı yazılabiliyor. Toplantıların daha enerjik olması için anlatılanların yazıya dökülmesi önemlidir. Tahtaya farklı renklerde yazıldığında toplantıya katılan her kişi tarafından görüleceğinden daha etkili olacaktır. 

Güncel Yazı Tahtası Camı FiyatlarıAvantajlarıyla Yazı Tahtası Camı Fiyatları

Büyük avantajlara sahip olmasından dolayı son zamanlarda cam tahtalar daha çok kullanılmaktadır. Kullanımı hızla artan tahtaların avantajları arasında şunlar vardır;

 • İstenilen renklerde ve arzu edilen ebatlarda üretilebilir
 • Çerçevesiz olmasından dolayı çok daha modern ve tarz bir havaya sahiptir
 • Renkli marker kalemlerle yazılabilir
 • Kolay silinebilir ve kolay temizlenir
 • Temperli camdan üretildiği için dayanıklıdır
 • Naturel ve manyetik olmak üzere çeşitleri vardır
 • Manyetik modellerde mıknatıs bulunduğundan demir eşyalar üzerinde rahatlıkla durur
 • Naturel tahtaların arkasında beyaz levha yer aldığından parlama yapmaz. Üzerine yazılanlar her yönden rahatlıkla okunabilir
 • Portatiftir, duvara da asılabilir
 • Leke tutmaz, sert cisimlerle vurduğunda dahi çizik olmaz
 • Arkasında bulunan askı nedeniyle istenilen yerde asılı şekilde kullanılabilir.

Modern Cam Yazı Tahtası

Bir işletmeye ilk defa gidildiğinde ortamdaki düzen dikkatleri çeker. Düzenin ve temizliğin olduğu işletmeler gelen misafirlere ve müşterilere güven telkin eder. Bunun farkında olan işletmeler bekleme salonlarını daha itinalı düzenler. Camdan yazı tahtasının bulunduğu bekleme salonları işletmenin modern yapısının göstergesidir. Misafirlerini ve olası müşterilerini etkilemek isteyenler için cam yazı tahtaları güzel bir fırsattır.

Özel teknikle camdan üretilen tahtaların çerçevesi genelde olmaz. Çerçevesiz yazı tahtası camı fiyatları 2021 ebatlarına göre değişir. Standart ebatlarda seri üretilenleri tercih etmeyenler özel üretim isteyebilir. Daha büyük veya daha küçük olması tamamen kişinin tercihine bırakılır. Arzu edilen renkte tasarlanabilmesi ortamın dekorasyonuna uyun sağlaması adına çok önem arz eder.

Cam Kaplama Buzlu Nedir, Nasıl Uygulanır?Yazı Tahtası Camlarının Güncel Fiyatları 2022

Yazı tahtası denilince okullarda kullanılan klasik tahtalar gelir akıllara. Klasik tahtalar, yeşil, siyah ve beyaz renktedir. Değişen ve gelişen teknoloji sayesinde cam yazı tahtalarının üretimi yapılmaktadır. Yazı tahtaları camdan olunca mekanın havası değişir. Ofis çalışmaları için ideal olan cam yazı tahtalarının fiyatları ebatlarına göre değişmektedir. Cam yazı tahtaları ilk çıktığında daha yüksek fiyatlara satılıyordu. Taleplerin fazla olması yeni yılda tahtaların fiyatlarını daha ekonomik seviyeye indirdi.

Yazı Tahtası Camı Avantajlı Fiyatları

Kullanıldığı ortamlarda genelde işyerleri, işletmeler olduğundan dolayı tahtalar ortama resmi bir hava katar. Cam tahtalara yazılan yazılar her yönden rahatlıkla okunur. İşletmelerde toplantıların daha verimli geçmesi bakımından çok önemli yere sahiptir. İstenilen renklerde üretimi yapılan tahtalara farklı renklerdeki kalemlerle yazılabilir. Cam yazı tahtası üzerine yazılan yazılar silindiğinde hiç iz kalmaz. Bundan dolayı yıllarca deforme olmadan kullanılabilir.

Temperli cam kullanılarak üretildiğinden darbelere karşı dirençlidir. Genellikle çerçevesiz üretilen modeller, modern bir görüntüye sahiptir. Modern mekanlarla uyum içindedir. İki çeşidi bulunur; Manyetik, natürel. Manyetik olan çeşitlerinde mıknatıs olduğundan üzerinde demir eşyalar düşmeden durur. Arkasındaki askı aparatıyla her yere asılabilir.

Yazı Tahtası Camı Modern Yaşam

Ticari dünyada rekabet çok fazladır. Bütün işletmeler kendilerini rakiplerinin önüne geçirecek adımlar atarlar. Bunun için işletmenin dekorasyonundan kullanılan ürünlere kadar her detaya dikkat edilmelidir. İşletmelerde sunum ve benzeri etkinliklerde yazı tahtası kullanılır. Cam yazı tahtasının modern görünmesini sağlar. Müşterilerin uğrak yeri olan bekleme salonlarını yazı tahtası camı ile daha modern gösterilir.  Mekanın estetik yapısı işletmenin sunduğu hizmetin kalitesini göstereceğinden çok önem arz eder.

Yazı tahtası camları özel olarak tasarlanır ve üretilir. Çoğunlukla çerçevesiz üretilen yazı tahtalarının fiyatları ebatlarına göre değişir. Çoğu müşteri standart ürünler yerine özel tasarım istemektedir. Özel tasarımı ve üretimi yapılan tahtaların renkleri de tercihe göre belirlenir. Mekanın dekorasyonuna uyum sağlaması için farklı renk seçenekleri sunulur.

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button