Kaliteli Ultra Clear Boyalı Cam Firması
Kaliteli Ultra Clear Boyalı Cam Firması
Posted in Düz Camlar

Kaliteli Ultra Clear Boyalı Cam Firması

 Cam, insan sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretilir. Çevreyi de kirletmediğinden çok tercih edilir oldu. Tercihin artmasıyla farklı cam türleri üretildi. Ultra Clear boyalı cam firması, ürettiği yeni camlarla dikkatleri çekmeyi başardı. Düşük demirli düz cam olan ultra clear boyalı ürünlerin modelleri çok çeşitlidir. Cam, çok sağlıklıdır. Plastik ve benzeri maddeler kullanılması sağlığa çeşitli yönlerde zarar vermekte. Hastalıkların arttığı günümüzde hayatımızın her alanında sağlıklı maddeler kullanmalıyız.

Işığı geçirme oranı %91 civarındadır. Cam üzerinde uygulanan yeni teknikler ve işlemlerle üretilmektedir. Uygulanan ikincil işlemlerle yeni camların üretimi yapılmaktadır. Ayna cam, boyalı cam, lamine cam, bombeli cam, temperli cam, kaplamalı cam, yalıtım cam ünitesi, kısmı temperli cam ve emaye boyalı cam gibi.

Ultra Clear Boyalı Cam Firması Hangisidir?

Ülkemizin bulunduğu konum nedeniyle dört mevsimi yaşamaktayız. Kış aylarının soğuklarını da yazın sıcağını da yaşama imkanımız var. Kış aylarında güneşten daha fazla istifade edebilmenin imkanını ararız. Şişecam firması, ürettiği dayanıklı camlar sayesinde güneşten daha fazla istifade edebilmeyi sağlar.

Kaliteli Ultra Clear Boyalı Cam FirmasıGüneşin ısısından ve enerjisinden istifade etmek isteyenler ultra clear cam kullanmalıdır. Özel teknikler kullanılarak üretilen camların sunduğu avantajlar çok fazladır. En çok dikkati çeken avantajları;

 • Görüntüsünün çok estetik olması ve yapısının berrak olması
 • Isı geçirme oranının yüksek olması
 • Demir oranı düşük olduğundan camda yeşilimsi renk minimum seviyededir
 • Cam yokmuş gibi hissettirdiğinden maddeleri kendi renginde ve parlaklığında gösterir. Bundan dolayı özellikle mağazaların vitrin camlarında sıklıkla kullanılır.
 • Güneşten daha fazla istifade edebilmeye imkan verdiğinden enerji tasarrufunu sağlar22

Ultra Clear Camlar Nerelerde Kullanılır?

Aydınlık ve ışıltılı mekanlar hepimizin dikkatini çeker. Sağlıklı insanlar karanlık ortamlardan daha çok aydınlık ortamlarda rahat eder. Çalışma alanlarında ışık yeterli miktardaysa çalışma performansı istenen seviyede olacaktır. Evde huzur arayanlar için de ışıltı önemlidir. Psikolojiyi olumlu etkileyeceğinden yaşam alanları aydınlatılmalıdır.

Aydınlatma sadece elektrikle sağlanmaz. Doğal aydınlatma merkezi olan güneşten yüksek derecede istifade edilebilir. Ultra clear boyalı cam firması, kapılardan ara bölmelere, dolaplardan mağaza vitrinlerine kadar birçok alanda kullanıma uygun camı üretmiş ve müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Ultra Clear Cam Kaliteli Firmalar

Cam, sağlıklıdır çünkü üretiminde insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmaz. Çevre kirliliğine neden olmayan, insanlara zarar vermeyen camların binlerce çeşidi üretilmektedir. Ultra clear cam üreten firmalar, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda camın türevlerini geliştirmektedir. Yeni cam türevleri estetik yapısıyla çok dikkat çeker. Ultra clear camlar, düşük demirlidir. Modelleri zengin olan ultra clear camlar, yaşamın olduğu hemen hemen her yerde kullanılabilir.

En Kaliteli Ultra Clear Cam Firması Hangisi?

Cam firmaları gelişen yeni teknikleri ve teknolojileri kullanarak yeni cam türevleri ve modelleri üretmektedir. İkincil işlemlerin uygulanmasıyla çeşitli cam çeşitlerinin üretimi yapılmaktadır. Yeni cam çeşitleri arasında; Ayna, kısmı temperli, tam temperli, emaye boyalı, boyalı, bombeli, lamine, kaplamalı, temperli ve yalıtım cam ünitesi bulunmaktadır.

Kaliteli Ultra Clear Boyalı Cam FirmasıUltra clear camların ışığı geçirme oranı çok yüksektir. %91 oranındaki geçirgenliği sayesinde uygulandığı ortamı çok daha aydınlık ve ferah gösterir. Ülkemiz, dört mevsimi yaşayan bir iklim kuşağında yer alır. Kış soğuklarında mekanların güneş ışığından daha fazla istifade etmesi gerekir ki daha çok ısınsın. Ultra clear camlar, güneşi içeri yansıtarak mekanın ısı yalıtımına katkıda bulunur.

Ultra Clear Cam Kullanmanın Avantajları

Özel teknoloji kullanılarak üretilen ultra clear camlar günümüzde çok yaygın kullanılmakta. Avantajlarının fazla olması camın kullanılma oranını artırıyor. İşte ultra clear camın sunduğu avantajlar;

 • Yapısı itibariyle camın berrak olması
 • Uygulandığı alanlara estetik katması
 • Güneşin içeri girmesine imkan tanıyarak ısı yalıtımına destek olması
 • Demir seviyesi düşük olarak üretildiğinden camın yeşilimsi rengi en düşük seviyede olması
 • Nesneleri ve maddeleri kendi renginde göstermesi
 • Parlak ve net göstermesinden dolayı vitrin camı olarak kullanılmaya uygun olması
 • Enerji tasarrufu elde etmek isteyenlere yüksek olanak sağlaması

Ultra clear cam, pek çok yaşam alanında kullanılır. Mobilya dekorasyonundan ev mimarisini süslemeye kadar çok geniş alanda kullanılır. Müşteri memnuniyeti sağlayan ürünler kapıların ara bölmelerinde, vitrinlerde, çalışma alanlarında uygulanmaktadır. Uygulandığı alanı ferah gösterdiğinden insanların psikolojisini olumlu yönde etkiler.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button