Yazı Tahtası Cam Fiyatları 2023
Modernlik Anlayışı ve Yazı Tahtası Cam Fiyatları 2021
Posted in Buzlu Desenli Camlar

Yazı Tahtası Cam Fiyatları 2023

Klasik yazı tahtalarından sıkılanlar için geliştirilen cam yazı tahtaları sayesinde ofisler çok daha şık görünecek. Farklılık seven herkes için cam tahtalar ortamların atmosferini hemen değiştiriyor. Farklı renk marker kalemler ile yazı yazılabilen cam tahta modelleri toplantılarda ve sunumlarda da oldukça dikkat çekiyor. Cam tahtalar oldukça yaratıcı fikirler ile bütünleşecek gibi duruyor. Yazı tahtası cam fiyatları 2023 yılı içerisinde çok uyguna yapılmakta ve satılmaktadır. Bekleme odalarına yerleştirilen cam tahtalar sayesinde, misafirleriniz de ortamdan etkilenecektir.

Çerçevesiz tasarımı modernliği yansıtıyor. Cam oluşu şıklığı temsil ediyor. Ayrıca cam yazı tahtası tamamen manyetik bir alana sahiptir. Bu sayede silgi gibi aparatlar tahtaya bağlantılı bir şekilde kalabilmektedir. Renk renk tahtalar yaptırılabileceği gibi hazır olarak da satın alınabiliyor. Tahtalara yazı yazmak için özel marker kalemler kullanılmaktadır. Bu marker kalemler de renk renk tercih edilebilir. Ofislerde cam yazı tahtasına yazı yazmanın keyfine varacaksınız.

Modernlik Anlayışı ve Yazı Tahtası Cam Fiyatları 2023

Günümüzde cam yazı tahtası çeşit ve modelleri hızla artmaktadır. Elbette ki en çok kullanılan modeller arasında naturel ve manyetik çeşitler tercih ediliyor. Manyetik yazı tahtaları kullanışlı ve şık olmaları sebebi ile ofislerde oldukça sık tercih ediliyor. Manyetik cam yazı tahtalarında temperli cam kullanılır.

Modernlik Anlayışı ve Yazı Tahtası Cam Fiyatları 2021Arkasında sac bir levha kullanılır. Mıknatıslı eşyalar da manyetik çekimi sayesinde rahatlıkla tutturulur. Naturel cam yazı tahtasında ise manyetiklik bulunmaz. Arka tarafı beyaz levha ile kaplanır. Ön yüzeyi parlak ve pürüzsüz bir cam ile kaplanır. Kolaylıkla yazı yazılabilmektedir.

Cam Yazı Tahtalarının Avantajları

Rengarenk yazı tahtaları ile birlikte ofisinizde bambaşka bir atmosfer yaratılacak. Renkli yazı tahtalarının özellikleri sayesinde ve yazı tahtası cam fiyatları 2023 yılında tercih sebebiniz olacak. Cam yazı tahtalarının özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Normal yazı tahtaları gibi asla leke tutmaz.
  • Manyetik tahtalar sayesinde üzerine not tutturulabilir.
  • Taşınabilir özelliğe sahiptir. Özel askılar ile asılabilir.
  • Temizlenmesi çok kolaydır. Gerekiyorsa; tiner ve aseton gibi maddeler ile temizlenir.
  • Sert cisimler ile vurulmadığı takdirde çizilmez ve kırılmaz.
  • Duvara asılabilir. Tamamen portatif olarak üretilmektedir.
  • Ofis dekorasyonunda renklere göre tercihler yapılarak üretim sağlanır.

2023 Yazı Tahtası Cam Fiyatları

Yazı tahtası denilince belli yaşın üzerindekilerin aklına kara tahtalar gelir. İlerleyen yıllarda kara tahtanın yerini yeşiller aldı. Yeşil tahtalar yerini beyaz tahtalara bıraktı. Akıllı tahta olarak kullanılan tahtaların rengi beyazdır. Camdan imal edilen yazı tahtaları son derece estetik ve moderndir. Cam yazı tahtaları en çok ofislerde görmekteyiz. Modern yapısı, estetik görüntüsü ile toplantıların vazgeçilmezidir. Cam tahtalar genelde çerçevesizdir. Çerçeveli modelleri de bulunmaktadır. Çerçevesizler daha fazla rağbet görmektedir.

Yazı Tahtası Cam Fiyatları 2022Ekonomik Cam Yazı Tahtaları

Cam yazı tahtaları manyetik yüzeye sahiptir. Silgisi, kalemi manyetik tutucu özelliği sayesinde kaybolmaz. Tahtaların ebatları değişmektedir. Kullanılacağı alanın ebatları dikkate alınarak ölçü belirlenebilir. Bekleme salonlarında, sunum alanlarında ciddi anlamda iş görürler. Marker kalemle yazılan tahtalar çok kolay temizlenirler. Kara, yeşil ve beyaz tahtaların en büyük problemi belli bir süre kullandıktan sonra yazıların tam silinmemesidir. İzin kalması sorundur. Cam yazı tahtaları çok kolay temizlenir, asla iz kalmaz. Uzun yıllar kullanıma uygun olduğundan son derece ekonomiktir. Renk olarak farklı seçenekler sunulur. Siyah ve beyazlar çok daha fazla tercih edilmektedir.

Cam Yazı Tahtası Çeşitleri

Her yerde yazı yazabilmek, toplantı yapabilmek ister misiniz? Her yere rahatlıkla taşınabilir olması cam yazı tahtalarını daha avantajlı kılmaktadır. Cam tahtaların çeşitleri vardır;

  • Naturel
  • Manyetik

Cam tahtaların bütün çeşitleri temperli camdan üretilir. Temperli camlar diğerlerine nazaran çok daha sağlam ve dayanıklıdır. Naturel cam tahtalarının yüzeyi manyetik değildir. Yani yüzeye kalem, silgi ve buna benzer objeler tutturulamaz. Naturel modellerin arkası beyazdır. Ön yüzeyleri şeffaftır.

Manyetik cam tahtalar 4 mm’lik temperli camdan üretilir. Tahtaların arkasında sac bulunur. Sac levhalar tahtanın daha dayanıklı ve kullanışlı olmasını sağlamak içindir. Tahtanın yüzeyi manyetiktir. Güçlü mıknatıs özelliği sayesinde kalem, silgi rahatlıkla tutturulur. Yazı yazılan yüzü şeffaf olmasına rağmen arkası beyazdır.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button