Yazı Tahtası Camı Ücretleri Ne Kadardır? En Avantajlı Fiyat Fırsatları!
Yazı Tahtası Camı Ücretleri Ne Kadardır? En Avantajlı Fiyat Fırsatları!
Posted in ÜrünlerUygulamalar

Yazı Tahtası Camı Ücretleri Ne Kadardır? En Avantajlı Fiyat Fırsatları!

Yazı tahtası camı ücretleri ne kadardır? Yazı tahtalarına ait camların fiyatları ortalama olarak 1000 TL civarındadır. Bu fiyatlar ürünün kullanım özelliğine bağlı olarak 1.500 liraya kadar da yükselebilmektedir. Yine yazı tahtası camlarının fiyatları söz konusu olduğu zaman bu ürünlerin ebatları da devreye girmektedir. Zira bu tür ürünlerin fiyatları belirlenirken, ebatlarının ne kadar olduğu verisi de önem kazanmaktadır.

Yazı tahtası camı fiyatı farklı kriterlerle bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle radüs kesimli camların fiyatlarının standart yazı tahtası camlarına göre farklılık taşıdığını ifade edebiliriz. Tam da bu noktada şayet yazı tahtası camlarını avantajlı fiyatlarla almak isterseniz mutlaka bu tür ürünlerin fiyatlarına dair de etkili bir araştırma yapmalısınız. Ancak bu sayede söz konusu ürünlere en avantajlı fırsatlarla sahip olma imkanına da sahip olursunuz!

Yazı Tahtası Camı Ücretleri Ne Kadardır? En Avantajlı Fiyat Fırsatları!Yazı Tahtası Camı Özellikleri ve Ücretleri

Özellikle son zamanlarda üretim teknolojilerinin de gelişmesine paralel olarak yazı tahtası camlarının kullanım özellikleri de geliştirilmiştir. Özellikle yazı tahtalarının farklı özelliklere sahip olması, bu ürünlerin fiyatlarına da doğrudan etki etmektedir. Bu kapsamda yazı tahtası camlarının üretim özelliklerini aşağıdaki gibi sıralamak da mümkün olmaktadır:

  • Yazı tahtası camlarının kullanımı kolaydır
  • Yazı tahtası camları estetik görünüme sahiptir
  • Özellikle manyetik yazı tahtalarıyla uyumludur
  • Son derece uzun ömürlü olan bir kullanım özelliğine sahiptir
  • Kolay silinebilen bir özelliğe sahip olan yazı tahtası camlarında parmak izi de kalmaz
  • Çizilmezlik noktasında son derece başarılı olan bu ürünler, soyulmamak konusunda da dirençlidir

Elbette ki yazı tahtası camlarının kullanım özellikleri söz konusu olduğu zaman yeni nesil çözümler karşımıza çıkmaktadır. Bu durum doğal olarak karşımıza çok sayıda farklı fiyat bilgisinin çıkmasını da mümkün hale getirmektedir.

Yazı Tahtası Camlarını Avantajlı Bir Şekilde Nasıl Alırız?

Şayet yazı tahtası camlarına avantajlı fiyatlarla sahip olmayı isterseniz mutlaka Saracam’dan fiyat almalısınız. Zira Saraycam yazı tahtası camı ücretleri söz konusu olduğunda her zaman avantajlı fırsatların da adresi konumunda yer almaktadır. Üstelik Saraycam yeni nesil yazı tahtası camlarını sizlerin kullanımına sunmak noktasında da hassas olan bir çalışma çizgisine sahiptir.

Yazı Tahtası Camı

Camın kullanım alanları oldukça geniştir. Bunun sebebi camın sağlıklı bir yapısının bulunmasının yanında estetik olarak da çok uygun olmasıdır. Cam son zamanlarda her alanda kullanılmaktadır. Yazı tahtası camı eğitim alanlarında üzerine yazı yazmak için kullanılmaktadır. Bu tahtaların camdan üretilmesinde kullanım kolaylığı sağlaması ilk sıralarda yer almaktadır. Yazı tahtası camı ücretleri bu ürünün kullanım süresi göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul fiyatlar olarak sunulmaktadır.  Üzerine yazı yazılabilen ve silindiğinde çizilmeyen bu tahtalar farklı renklerde üretilmektedir.

Yazı Tahtası Camlarını Avantajlı Bir Şekilde Nasıl Alırız?Yazı Tahtası Camının Özellikleri

Camdan üretilen yazı tahtası kullanım sırasında oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Yüzeyin pürüzsüz olması kullanım sırasında kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanında cam yüzeye yazılan yazılar çok kolay bir şekilde silinebilmektedir. Bu tahtalar aynı zamanda mantar pano şeklinde de kullanılma özelliğine sahip bulunmaktadır. Camın kalın şekilde işlenmesi ve dayanıklı hale getirilmesi ile üretimi yapılan yazı tahtası camı uzun süreli kullanıma uygun ürünler olarak sunulmaktadır. Çok ağır darbeler almadığı sürece kırılmayan bu camlar duvara monte edilerek kullanılmaktadır. Farklı renk seçeneklerinin bulunması sebebiyle her ortama uygun şekilde seçimi yapılabilir.  Yazı tahtası camı ücretleri camın boyutuna ve kalınlığına göre değişebilmektedir.

Yazı Tahtası Camının Kullanım Alanları

Yazı tahtası camı ücretleri incelendiğinde farklı fiyatlarla karşılaşıldığı görülmektedir. Yazı tahtası camı duvara monte edilen veya ayaklı olarak kullanılan yazı tahtalarında kullanılmaktadır. Bu camlar kalın ve dayanıklı camlardır. Temizlenmesi kolay olduğu ve silindiğinde iz kalmadığı için eğitim alanlarında çokça tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

 

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button